Adó 1%

A Vitalitás SE 3 sportolója is Jó Tanuló Jó Sportoló díjban részesült! Csernyik Dzsenifer atléta, Ódor Benedek és Münzberg Dominik kajakosok.

Szeretnénk tájékoztatni a tagságot, hogy a 2020. május 27-re tervezett pót küldött-közgyűlés a Művelődési Ház helyett a Vitalitás sportcentrumban kerül megrendezésre!

A Vitalitás Sportegyesület Nógrád megye egyik legnagyobb és a legeredményesebb sportegyesülete, mely 1990-ben alakult, így ebben az évben ünnepeljük fennállásunk 30. évfordulóját! Az egyesület keretén belül 9 szakosztály működik (atlétika, erőemelés, hegyikerékpár, karate, kajak-kenu, íjász, rekreáció, látványtánc, triatlon). Néhány fotóval szeretnénk megemlékezni az elmúlt 30 esztendőről >> Klikk a fenti képre!

Küldött-közgyűlési meghívó

A Vitalitás Sportegyesület éves rendes küldött-közgyűlésére ezúton meghívom a szakosztályok küldötteit. A küldött-közgyűlés nyilvános, azon bárki részt vehet.

A küldött-közgyűlés helye:    Balassagyarmat, Mikszáth Kálmán Művelődési Központ.

A küldött-közgyűlés időpontja: 2020. május 22-én 16.00 órától.

Napirend:

1./ Levezető elnök, lebonyolítást segítők megválasztása.
Előterjesztő: Az egyesület elnöke

2./ Felügyelő Bizottság beszámolója.
Előterjesztő: Felügyelő Bizottság vezetője

3./ Az elnökség szakmai, pénzügyi beszámolója a 2019-es évről. A közhasznúsági jelentés ismertetése, elfogadása
Előterjesztő: Az egyesület elnöke

4./ Szakosztályok beszámolói (5 perc/szakosztály).
Előterjesztő: Szakosztályvezetők

5./ A tagok által beterjesztett javaslatok.

A közgyűlés határozatképes, ha azon a küldöttek több mint fele jelen van.

Ha a küldött-közgyűlés nem lesz határozatképes, a megismételt küldött-közgyűlés a fenti napirendi pontokkal ugyanazon a helyen, Balassagyarmat Rákóczi út 50., 2020. május 27-én 18.00 órakor kerül megtartásra. A megismételt küldött-közgyűlés a megjelent küldöttek számára tekintet nélkül határozatképes.

Balassagyarmat, 2020. május 05.

Honti Attila
elnök