Adó 1%

Híreink

Egyesületünknek újabb sportbázishoz sikerült hozzájutni. Balassagyarmat Város Önkormányzata Nyírjes központjában használati szerződés keretében a kajak-kenu szakosztályunk részére biztosított egy ingatlant, amely a kajakosaink nyári bázisául szolgál majd. Sok teendőnk, munkánk lesz még az épülettel, hogy komfortos és korszerű legyen, de reméljük, hogy jövőbeni támogatásoknak köszönhetően sikerül majd a betervezett felújításokat végrehajtanunk. Köszönjük Csach Gábor polgármester úr segítő támogatását! Hajrá Vitalitás!

Bővebben: Új kajak-kenu sportbázis a Nyírjesben

A Nógrád Megyei Hírlap cikke a képre kattintva olvasható!

A Vitalitás SE kajak-kenu sportág népszerűsítő rendezvénye a nyírjesi tavon remek hangulatban zajlott le.
Köszönet a támogatásokért és a szervezők segítő közreműködéséért!

Ódor Barnabás-Kruj Benedek páros kajak 2000 méteren aranyérmes lett a korcsoportos országos bajnokságon.

Kajak-kenu szakosztályunk versenyzői 2020. július 19-én rekord számban a Nőtincsi tavon versenyeztek. Köszönjük a szülők segítő támogatását!