A Nógrád Megyei Hírlap december 5-ei számában jelent meg cikk Ódor Vivien kalapácsvetőnkkel

Ódor Vivien az Atlétikai Országos Diákolimpia Döntőben az V. korcsoportos lányok között kalapácsvetésben III. helyezést érte el.

A képen edzőjével Fábián Gáborral látható.

Az ifista lányok az érmeikkel (balról): Kékesi Regina és Ódor Vivien.Nyíregyházán szép számú dobók részvételével rendezték meg nemrég az V. Nyírség Kupát, ahol a balassagyarmati Vitalitás SE atlétái is bezsebeltek pár érmet.

A NYVSC atlétikai pályáján hét nógrádi próbálta ki magát. Fábián Gábor tanítványai fő számukban, kalapácsvetésben jeleskedtek, de két ifista a diszkoszvetésben is elindult. A három aranyérem mellett egy ezüstöt és két bronzot is elhoztak a fiatal gyarmati dobók, akik a szezon végéhez közeledve egyéni csúcsaikat is ostromolták.

Bővebben: V. Nyírség Kupa