Adó 1%

A koronavírus-járvány korlátozásai után először Szombathelyen léphettek dobóketrecbe a balassagyarmati Vitalitás SE kalapácsvetői.

A Szombathelyi Dobó SE – Németh Pál Dobóakadémia nyári versenysorozatának állomásán Fábián Gábor hat tanítványát is elindította, akik a gyakorlás jegyében nehezebb szerrel is megmérték tudásukat.

A fiúknál Imre Roland (képünkön) hatalmas egyéni csúccsal vetette észre magát, 62 méteres rekordját 69,90-re javította a 4 kilós szerrel. Ez nem csak egy ezüstérmet jelentett a serdülő atléta számára, hanem – tudomásunk szerint – megyei csúcsot is ezzel a szerrel.

Azt, hogy a veszélyhelyzet alatt sem tétlenkedtek a gyarmatiak, az is bizonyítja, hogy szinte mindenki új egyéni rekorddal térhetett haza, Csernyik Benjámin például hét méterrel szárnyalta túl korábbi legjobbját.

Bővebben: Csúcsokkal tértek vissza a ketrecbe a gyarmati dobók

Fábán Gáborral a nool.hu készített riportot, mely a képre kattintva olvasható

A NOOL.HU cikke a képra kattintva olvasható!

Dobó atlétáink Győrben versenyeztek, a NOOL.HU összeállítása a képre kattintva olvasható