Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 6 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
573
Cikkmegtekintések találatai
1663441

Kolozsváron (Románia, Cluj Napoca) került megrendezésre az Ifjúsági és junior korcsoportúak erőemelő világbajnoksága, amelyen a Magyar Erőemelő Szövetség nagyszámú csapattal képviselte Magyarországot. A rendkívül színvonalasan megrendezett versenyen a magyar válogatott tagjaként a Vitalitás SE versenyzője utolsó éves juniorként 74 kg-os súlycsoportban Posta Krisztián is megmérettette magát, nem is akárhogyan.
 
 

Guggolás 237,5 kg új egyéni csúcs
 
 

Fekvenyomás 137,5 kg
 

Felhúzás 265 kg új egyéni csúcs
 

Összetett: 640 kg új egyéni csúcs, amellyel a rendkívül erős mezőnyben a 14. helyen végzett.
 
Krisztián nem sokáig tud pihenni, mivel októberben hazánk rendezi az Ifjúsági és Junior Erőemelő Európa Bajnokságot, ahol Tőle újabb rekord döntésekre lehet majd számítani.

Egyesületi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGU_BAEKlgVjVSbdXGBdI_1T): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXJMhH1aB66dhE4lu6c6vhj): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGW0-NSi-owZuekD9vKrk5ec): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXk-9PckhWahCk8yP7sgaaM): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói