Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 11 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
536
Cikkmegtekintések találatai
1488022

A Vitalitás SE kalapácsvetője Imre Roland az Országos Bajnokság dobogóján.
Az idei U18-as Ifjúsági Országos Bajnokságot Szekszárdon rendezték meg augusztus 7-8.-án. 
 
Összesen 4 kalapácsvető indult a Vitalitás SE színeiben  az év legfontosabb versenyén.
Legnagyobb öröm, hogy a pápai és veszprémi, idén világversenyen is szereplő két kiváló atléta mögött Imre Roland állhatott fel a dobogó harmadik fokára!
 
Ugyan ebben az erős mezőnyben Bíró Benjámin 7., Csernyik Benjámin pedig a 9. helyen végzett. 
Az ifjúsági lány mezőnyben Péter Dorina képviseltette magát, új egyéni csúccsal a mezőny hetedikjeként fejezte be a versenyt. 

Egyesületi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGU_BAEKlgVjVSbdXGBdI_1T): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXJMhH1aB66dhE4lu6c6vhj): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGW0-NSi-owZuekD9vKrk5ec): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXk-9PckhWahCk8yP7sgaaM): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói