A közelmúltban Bánkon került megrendezésre a X2S szervezésében az ez évi Tereptriatlon Országos Bajnokság, ahol több Vitalitásos éremnek is örülhettünk.

• A gyermek lány kategóriában Nagy Vanessza teljesítette a távot és érdemelte ki a Bajnoki Címet.
  • Jamrik Egon az ifjúsági fiúk kategóriájában a 4.helyet szerezte meg.
  • A női abszolút versenyben szokatlanul erős és népes mezőny gyűlt össze, azonban Dósa Eszter nagy magabiztossággal gyűjtötte be az első helyet, melyet az OB Női 30-34 kategória győzelmével is megfejelt.
  • A seniorok között is született dobogós helyezés. Thomaszovics Tivadar a senior 3 (50-54 évesek) kategóriájában lett bronzérmes.
  • További eredmények: Felnőtt 4 kategóriában (35-39) Szász Viktor VI., Koleszár Norbert VII., Senior 1 kategóriában (40-44) Gombolai László VIII. hely.

A versenyen a tereptriatlon kerékpáros pályáján MTB Maratont is rendeztek, 25 indulóval, melyből a rövid távon Ibrányi  Attila a 30-44 évesek között II., Béla Dávid pedig a 15-29 évesek között ért el
ezüstérmes pozíciót.