Adó 1%

A Vitalitás SE tagja Gombolai László a Törökbálinton megrendezett 24 órás hegyikerékpár versenyen 3. helyezést ért el.

2020. augusztus 22-23-án rendezték az idei év egyetlen 24 órás MTB versenyét, amelyen Gombolai László csapatársunk, rutinos versenyzőként, részt vett és a legnehezebb kategóriában, egyéniben állhatott fel a dobogó 3. fokára. A helyszín a törökbálinti Fortuna Kemping volt, és az azt övező erdők, ahol erőt próbáló pályát alakítottak ki a szervezők, a Superior MTB Team.

A verseny egy zárt körpályán haladt, amelyet  a szombat déli rajtot követően az éjszaka folyamán lámpával felszerelkezve, nagy koncentrációt igényelve kell teljesíteni, hogy aztán másnap hajnaltól újra világosban és jelen esetben melegben fejezzen be az elszánt versenyző. Gombi bevallása szerint a pálya nehézsége és a meleg alaposan igénybe vette, de végül a kitartása meghozta a dobogós helyezést.

A verseny másnapján már a közeljövő versenyit tervezi, amelyen csapattársaival vesz majd részt.