Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Márciusi Próba - 2019.03.30 Patvarc

Adó 1%

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 37 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
2
Cikkek
426
Cikkmegtekintések találatai
789143


A 2016. július 30-31-én Zánkán megrendezett 24 órás MTB verseny egyéni kategóriájában, amely a legnehezebb az összes közül, Gombolai László hegyikerékpáros versenyzőnk 65 körrel, 24 óra 4 perc 56 másodperces idővel első helyezést ért el. Gombi a második helyezettet 6 körrel, a harmadik helyezettet 10 körrel előzte meg, így magabiztosan vezetett a verseny ideje alatt. Ezúton is gratulálunk neki, most a jól megérdemelt pihenését tölti, de hétvégén már várja őt a többi csapattársával együtt a Bükk-hegység.

Egyesületi videók

20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók

MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói