Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 74 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
432
Cikkmegtekintések találatai
835453

XIV. Bükk Maraton - Felsőtárkány, 2014.08.03

Komoly csapattal indultunk meg a nyár egyik legkeményebb hegyikerékpáros maratonjának a XIV. Bükk Maratonnak. Az idei nyár esőzései miatt némileg módosított nyomvonalon, de továbbra is vadregényes, patakátkelésekkel, sziklamászásokkal tarkított pályán a klasszikus 3 távon került megrendezésre a verseny.

Rövid és középtávosaink 4 érmet szállítottak: a remek szezont maga mögött tudó Dósa Eszti még mindig verhetetlen a középtávos nők között, a master 3-as Gévay Lillianna ezen a versenyen sem talált legyőzőre a rövid távon, az utámpótlás kategóriás Nagy Vanessza a rövidtávos U15-ös mezőnyben szerezte meg a bronzérmet, ahogy Ibrányi Attila is, aki a középtávon a master 1-es mezőnyben két és fél órás versenyzés után alig 4 perccel maradt el a győztes mögött, így lett harmadik.

Szakosztályunk eredményei

Rövidtávosaink:

 • Petrovics Patrik (RGY) 4. hely
 • Béla Dávid (R15) 6. hely
 • Nagy Vanessza (R15) 3. hely
 • Jamrik Panna (R17) 6. hely
 • Gombolai Dávid (R19) 7. hely
 • Lender György (RM2) 50. hely
 • Buzásné László Magdolna (RM2) 6. hely
 • Gévay Lillianna (RM3) 1. hely

Középtávos csapatunk:

 • Dósa Eszter (KNF) 1. hely
 • Ibrányi Attila (KM1) 3. hely
 • Jamrik Egon (KU19) 7. hely

Hosszútáv:

 • Gombolai László (HM2) 23. hely
 • Dósa Márton (HFF) 34. hely

Dósa Eszti beszámolója: http://eszti.amcomp.eu/matra-maraton-es-elozmenyei/
Eredménylista: http://www.nse.hu/attachments/052_2014_bukk_maraton.pdf

 

XIII. Mátra Maraton - Gyöngyös-Sástó, 2014.08.31

A Mátrai Bringás Hétvége (2014. augusztus 30-31.) legnagyobb eseménye XIII. Mátra Maraton, mely egyben az idei évi MTB Maraton Magyar Bajnokság is volt egyben. A Mártában rendezett verseny a klasszikus magyar MTB maratonok között nem hiába élte mag a tizenharmadik alkalmat.

Jubileumot is ünnepeltünk: 8 éve épp ezen a versenyen debütált egy fiatal hölgy, aki idén az UCI MTB Maraton szakágának világranglistáját vezeti, igen ő Dósa Eszti! Sajnos nem sikerült a címvédés, az elmúlt időszak kemény versenyszezonja rányomta bélyegét erre a versenyre, így Eszti és a master 3-as nők között esélyes Gévay Lillianna is "csak" ezüstérmes lett.

Szakosztályunk teljesítménye

Rövidtávosaink eredménye:

 • Petrovics Patrik (RU13) 4. hely
 • Béla Dávid (RU15) 6. hely
 • Nagy Vanessza (RU15) 5. hely
 • Jamrik Panna (RU17) 5. hely
 • Gombolai Dávid (RU19) 7. hely
 • Lender György (RM2) 58. hely
 • Gévay Lillianna (RM3) 2. hely

Középtávos csapatunk:

 • Dósa Eszter (KNF) 2. hely
 • Jamrik Egon (KU19) 12. hely

Hosszútáv:

 • Ibrányi Attila (HFF) 15. hely
 • Gombolai László (HM2) 25. hely

Dósa Eszti beszámolója: http://eszti.amcomp.eu/matra-maraton-es-elozmenyei/
Eredménylista: http://www.vuelta.hu/upload/userfiles/M%C3%A1tra%20Maraton/2014_matra.pdf

Egyesületi videók

20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók

MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói