Cikkek
391
Cikkmegtekintések találatai
567642

Egész nyáron folytatódott montisaink versenyszezonja, a nyár további versenyeiből szemezgettünk:

MTB XCO Magyar Kupa 4. futam C2 - Csömör - 2014.06.21

Eredményeink:

• Ibrányi Attila (Master1) 2. hely (képünkön)
  • Dósa Eszti (Elit nő) 4.hely
  • Gombolai Laci (Master2) 8. hely
  • Szász Viktor (Master1) 9. hely
  • Béla Dávid (U15) 9. hely

A verseny hivatalos weblapja ITT, Dósa Eszti beszámolója ITT található!

II. Goda Péter XCO Kupa - MTB XCO Magyar Kupa 5. futam - Zalaegerszeg - 2014.06.29

Ibrányi Attila (képünkön) Master1 kategóriában remek versenyzéssel ismét ezüstérmesként állhatott a dobogóra, Bála Dávid az U15-ös mezőnyben a 6. helyen végzett.

Duna Maraton - Visegrád - 2014.07.06

Ezen a klasszikus mtb maratonon a Dunakanyarban 13 fővel vettünk részt és 5 dobogós helyet sikerült elhoznunk. Dósa Eszti (kis képünkön) a középtávú női mezőnyben, Gévay Lilianna a rövidtávú master3-as mezőnyben nem talált legyőzőre. Ibrányi Attila (a fenti képen) élete legjobb maraton eredményével a master1-es férfiak között lett ezüstérmes, míg Béla Dávid az U15-ös mezőnyben, Petrovics Patrik a gyermekek között lett bronztérmes.