Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 12 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
432
Cikkmegtekintések találatai
835423

Ha május elseje, akkor ez az idény első komoly magyarországi hegyikerékpáros maratonjának időpontja a X. Buda Maratoné. A két nappal ezelőtti eBike.hu Kupa győzelem után Dósa Eszti itt is megmutatta, hogy ő a női maraton mezőny legjobbja, itt is győzni tudott!

Egyesületünket ezen a versenyen hárman képviselték, mindhárman hosszú távon indultak. Eszti győzelmén kívül Ibrányi Attila a Master 1 kategóriájában a 10. helyen (abszolútban 14.!), míg Gombolai László master 2-ben a 18. (101.) helyen ért célba.

A versenyről Eszti beszámolója itt olvasható, a hivatalos eredménylista itt tekinthető meg.

Egyesületi videók

20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók

MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói