A Vitalitás Se. Kyokushin Karate Szakosztálya bővíti létszámát és emeli edzései szinvonalát. Edzési lehetőséget biztosítunk a legfiatalabb korosztály számára. Célunk az ifjuság kimozdítása a számítógép, televízió mellől és egy egészségesebb, sportosabb életmódra nevelés. Ugyanis a karate nem csak a testet edzi, hanem a jellemet, személyiséget is erősíti. A visszahúzódó sportrlóink nyitottak, felszabadultak, illemtudóak lettek. Karatékáink számos országos és nemzetközi versenyen képviselik városunkat remek eredményekkel. Évente több edzőtáborban veszünk részt. Karatékáink övvizsgák keretében adnak számot tudásukról s köthetnek fel egy szinesebb övet. Így minden övfokozat megtalálható szakosztályunknál.

A kezdő karatékák oktatását heti két alkalommal (hétfőn és  pénteken 17:00-18:00-ig)  Balassagyarmaton a Művelődési Központban tartjuk, sempai Kopcsányi Tamás segédedző vezetésével.
Az edzés havidíja 2000.-ft/fő.

Érdeklődni lehet:

• edzésidőben a helyszinen
  • Facebook: Kyokushin karate Balassagyarmat
  • Telefon: 06309829308,  06305122679

Az óvodákban tartott bemutatókról képanyag megtekinthető ITT!