Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Adó 1%

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 21 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
455
Cikkmegtekintések találatai
1103040

Szakosztályunk a XIII. Magyar Katabajnokság Sempai Szabó Lajos emlékversenyt rendezte meg március 12-én a Városi Sportcsarnokban. A rangos eseményen az ország egész területéről érkezett sportolók mellett szlovák karatékák is számot adtak felkészültségükről.

Karatékáink az alábbi helyezéseket érték el:
I. Vanya Noémi 8.kyu, Pájer Péter 8.kyu
II. Fábián Anita 5.kyu, Fábian Ágnes, Haizer Gréta 9.kyu
III. Cservenák Kira 5.kyu, Fekete Bence 8.kyuIV. Ujhelyi Zoltán,Pozsonyi Gábor, Zachar Krisztián 2.kyu, Rigó Bertold 5.kyu, Düz Mahmut Can 6.kyu, Siket Anna ,Szilágyi János 7.kyu, Dóbiás Zsolt, Harik Ferenc 8.kyu, Chikán Boglárka, Baráz Bálint, Kovács Gábor, Bánszky Botond, Cseri Flórián, Pintér Bálint 9.kyu, Kovács Gergő 10.kyu

V. Vanya Máté 5.kyu, Kakas Lili 6.kyu

 

Az igen szoros versenyen sokszor 1-1 tized pont választotta el sportolóinkat egy előkelőbb helyezés elérésétől.


A szinvonalas verseny megrendezéséhez nagy segítséget nyujtott:
DMRV.ZRT.Vác, Nyugat-Nógrád Vízmű Kft.Bgy., Horváth Tibor, Gyebnár Ferenc vállalkozó, Centrál Drink,Balla Mihály, Török Antal, Czibulya István vállalkozó, Peti-Pita,Hegedűs pékség, Duó virágüzlet, Mátyás virágüzlet, Runner Nyomda, Kincsestár könyvesbolt, Opel Gyarmat Autóház, Szabó Lőrinc Tagiskola,D öme Sportbolt, "S" Autó-mobil Kft, Kivitelez.M Kft., Colorádó Gyorsbüfé és a karatékák szülei,hozzátartozói.

 

Egyesületi videók

20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók

MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói