Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 6 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
573
Cikkmegtekintések találatai
1663447


A KAJAK sikerek után 🛶🏆🏆🏆a Magyar SUP Kupa sorozat I.állomása is csodálatos eredményekkel zárult a május végi hétvégén.🏆🏄

Az éremtáblázat "magáért" beszél...
A balassagyarmati Vitalitás SE 10-10 arannyal a SUPport Sport Club-bal az élen a Magyar Kajak-Kenu Szövetség SUP Magyar Kupa versenyén. Nem semmi napon vagyunk túl👍Ismét büszkék lehetünk a sokoldalú versenyzőinkre, akik többen kajak sportágban is az élen vannak. Gratulálunk a többi Versenyzőknek is!

Eredmények:
200m, 800m, hosszútávon serdülőben Ódor Barnabás a bajnok,
Ifiben minden számban bajnok Balla Botond, serdülőben minden számban aranyérmes Pásztor Szirka.
Pesti Anna Rozi 800m-en lett első, 6km-en 2., 200m-en 3.
Szimán Gergő 200m, 800m, hosszútáv ezüstérmes.

Gratulálunk, további sportsikereket kívánunk!👏👏👏

 

Egyesületi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGU_BAEKlgVjVSbdXGBdI_1T): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXJMhH1aB66dhE4lu6c6vhj): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGW0-NSi-owZuekD9vKrk5ec): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXk-9PckhWahCk8yP7sgaaM): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói