Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 4 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
573
Cikkmegtekintések találatai
1663446


A Kadler Gusztáv Maraton Magyar Bajnokságon és Hosszútávú SUP Kupán 🛶🇭🇺🛶 5-10-15km-en versenyeztek Május közepén a balassagyarmati Vitalitás SE kajakosok és SUPosok.

Amilyen egy igazi verseny, hatalmas mezőny "'44 rajtolós egységekkel" egy korosztalyon belül 100 feletti indulói létszámmal...☝️
Szélsőséges időjárás..."hol szakadt az eső-hol megsültünk" és természetesen a verseny is így zajlott... volt meglepetés, voltak Bajnokok-érmesek- nagyon eredményes futamok, ügyes újoncok, de volt sajnos több felakadt kormány, kifordítás, borulás, leszorítás is, ahol sok szép eredmény 'úszott el'.
Nagyon büszke vagyok a Csapatra, igyekeztek minden helyzetből a legjobbat kihozni, sokszor erőn felül is! 💪👏👏👏
Gratulálok a Sportolóinknak, hatalmas erő és kitartás van Bennetek🧡
Köszönjük a Szülők segítését, óriási összetartását, Kenyeres Róbert Boglárka Ábel és Botond Ábel Zsófia Kremper és Dóra Spanics a fantasztikus szakmailag együtt végzett munkát, a Balassagyarmati Dózsa György Általános Iskola és a Nógrád Vármegyei Szakképzési Centrum Szent-Györgyi Albert Technikum és a NMSZC Szondi György Technikum és Szakképző Iskola segítő együttműködését, és a Vitalitás SE mindenirányú támogatását, az MKKSZ és Mohora eszköztámogatását.
Köszönjük, hogy Nyírjesben, Szlovákiában, Érsekvadkerten és Magyarnándorban is keszülhetünk🙏Hálásak vagyunk Mindenkinek aki hozzájárul a mindennapos felkészülésünkhöz, versenyzésünkhöz, és köszönjük Mindenkinek, aki drukkol nekünk🥰
Álmainkat közösen tudjuk elérni, köszönjük, hogy velünk vagytok 🙏
Csapatunk folytatja a kemény munkát egy kis pihenő után, "csiszoljuk tovább a Nyírjesi gyémántokat" 😉🛶

Eredményeink:


Magyar Bajnok lett: Ódor Benedek 🥇 (fotón)

Ezüstérmes:
🥈🥈Kenyeres Róbert-Tóth Kata (masters)

Bronzérmes:
🥉K1 Balázs Levente,
🥉🥉 K2 Balázs Levente- Barnabás Ódor
🥉🥉K2 Csomor Petra és Gúth Jázmin

5. hely:
K1 Ódor Barnabás
K2 Balla Boglárka és Schmiedt Réka
MK4: Pásztor Ajsa-Mogyorósi Emese-Szádóczki Emma-Rottenbacher Amina

6.hely:
MK1 Cseri Áron
MK1 Kenyeres Adél

7.hely:
Siket Lili-Vrbovszki Liza

8.hely:
Szirka Pásztor

10.hely
Antalicz Hunor-Korbely Krisztián (borulás után mentek a mezőny után)
11.hely
Cseri Ádám
Mogyorósi Levente
K1 Antalicz Botond

13.hely
Donát Kenyeres
Cseri Ákos
MK2 Takács Gergő és Urbán Zsombor

14. hely
Krizsanyik Áron

16.hely
Uram Kristóf

Sajnos elakadt kormány miatt K2-ben:
18. Antalicz Botond-Kruj Benedek és 26. Uram Kristóf és Kenyeres Donát.
28. Kalcsó Bence.

Hosszútávú SUP Kupán:
🥇Első lett:
Pásztor Szirka
Balla Botond
Ezüstérmes:
Szimán Gergő.

Mindenkinek gratulálunk és további sportsikereket kívánunk!👏👏👏

Egyesületi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGU_BAEKlgVjVSbdXGBdI_1T): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXJMhH1aB66dhE4lu6c6vhj): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGW0-NSi-owZuekD9vKrk5ec): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXk-9PckhWahCk8yP7sgaaM): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói