Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 29 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
528
Cikkmegtekintések találatai
1426157


A hétvégén került megrendezésre a Kolonics György Gyermek-Kölyök Magyar Bajnokság a velencei tavon, Sukorón. A Vitalitás SE fiatal kajakosai ismét bizonyították, hogy a kajak sportban a legjobbak között a helyük. 


Kajak párosban 43 egységből Kruj Benedek és Ódor Barnabás a II. helyen végeztek.


1000 m-es távon vegyes négyesben Csomor Petra, Pécsi-Erdélyi Bíborka, Uram Kristóf, Kenyeres Donát bronz érmet vehetett át.


2000 m-es távon kajak négyesben Csomor Petra, Pécsi-Erdélyi Bíborka, Pásztor Szirka és Kovács Eszter szintén a dobogó harmadik fokára állhattak fel.


Továbbá a fiú kajak négyes csapat 1000 m-en ezüstérmet szerzett.

A gyarmatihirek.hu cikke itt olvasható >>>

Hajrá Vitalitás!

Egyesületi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGU_BAEKlgVjVSbdXGBdI_1T): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXJMhH1aB66dhE4lu6c6vhj): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGW0-NSi-owZuekD9vKrk5ec): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXk-9PckhWahCk8yP7sgaaM): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói