Híreink

Kovács "XL" Laci extrém szakosztályunk tagja útra kelt, hogy meghódítsa a francia-guyanai dzsungelt.

Kovács Laci extrém szakosztályunk tagja ismét útra kelt. A Lokal.hu cikke ITT olvasható!
Fotó: Facebook

Erről a budapesti versenyről - a Hungexpo-Kincsem Lovasparkban - Lencsés Éva, veterán futónőnk küldött beszámolót: ".Nem szokásom szilveszteri, évvégi fogadalmakat tenni az újévet illetően, mint hogy most sem tettem, csupán folytatni akarom (szeretném) a jól bevált előző évi tevékenységeimet, így többek között a futásokat is! Éppen ezért kapva kaptam az idei első versenykiíráson, amit a Budapesti Sport Iroda tett közzé, január 17-én a jelzett helyszínre. Helyileg viszonylag közel van, ezért nem hagyhattam ki, és beneveztem a 10 km-es távra.

Bővebben: Zúzmara félmaraton és 10 km-es verseny