Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Adó 1%

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 8 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
451
Cikkmegtekintések találatai
1071050

Szakosztályunk idén negyedik alkalommal rendezi meg az Atlas Sport Országos Nyilt Felhúzó Gálát. Versenyünk a balassagyarmati Szent Imre Általános Iskola és Gimnázium Sportcsarnokban 2014. október 26-án kerül megrendezésre. A verseny célja a felhúzás gyakorlat népszerűsítése, a 2014. év Felhúzó Bajnoka cím elnyerése, az erősportágakat űzősportolók közös versenyzése. A verseny nyílt minősítésű, azaz bárki elindulhat, aki betöltöttea 14. életévét (erőemelő, erős ember, súlyemelő, szabadidős sportoló). Szövetségi tagságnem feltétel! 

Részletes versenykiírás, régebbi versenyek eredményei, fotói megtekinthető ITT!

Egyesületi videók

20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók

MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói