Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 28 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
433
Cikkmegtekintések találatai
853685

"Nagy volt a felháborodás Balassagyarmaton azután, hogy a város önkormányzata komoly összegekkel csökkentette – utólagosan – a tavalyi évre testületileg megállapított sportegyesületi támogatásokat. A mintegy hatmillió forintos elvonás különösképpen három klubot érint, akik viszont az Ipoly-parti település versenysportjának zömét biztosítják. Ráadásul erről, az elmondások alapján csak a tavalyi év utolsó napjaiban szembesítették az érintetteket.

Az elmúlt években jól kialakult rendszer szerint működött a balassagyarmati, önkormányzati sportfinanszírozás. Az alapelv az volt, hogy minden sportegyesületnek jár a támogatás, tehát ha kisebb mértékben is, a legalacsonyabb szinten működő és kevésbé népszerű sportágat működtető klubok is kaptak juttatást a várostól."

Az egyesületünket is érintő cikk a www.nport.hu oldalon folytatódik itt >>>

Egyesületi videók

20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók

MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói