Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 8 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
574
Cikkmegtekintések találatai
1663459


A Vitalitás SE a jogszabályi kötelezettségeknek megfelelően megtartotta az éves beszámoló küldött-közgyűlését a Vitalitás táncteremben. A hagyományoknak megfelelően a közgyűlés keretében díjaztuk a legeredményesebb sportolóinkat.

Díjazottak

 

Erőemelő szakosztályból Posta Krisztián és Ruzsinné Tilesch Judit.

Kajak-kenu szakosztályból Kruj Benedek, Uram Kristóf, Ódor Barnabás, Ódor Benedek.

Atlétikai szakosztályból Imre Roland és Csernyik Benjámin.

Tánc szakosztályból Reznicsek Luca, Sárdi Boglárka, Borbás Lili.

Íjász szakosztályból Dávid Márti, Deme Richárd, Molnár János, Molnár Péter, Tóth Szofi, Cseh Barnabás.

Csapatépítő munkáért Pribeli András és Major László.

Hegyikerékpár szakosztályból Szász Eszter és Gombolai László.

Szabadidő szakosztályból Szedlák Csaba ultrafutó.

Egyesületi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGU_BAEKlgVjVSbdXGBdI_1T): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXJMhH1aB66dhE4lu6c6vhj): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGW0-NSi-owZuekD9vKrk5ec): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXk-9PckhWahCk8yP7sgaaM): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói