720946

A Vitalitás Sportegyesület rendkívüli küldött-közgyűlésére ezúton meghívom a szakosztályok küldötteit.
A küldött-közgyűlés nyilvános, azon bárki részt vehet.

A küldött-közgyűlés helye:    Balassagyarmat Rákóczi fejedelem út 50., Mikszáth Kálmán Művelődési Központ.

A küldött-közgyűlés időpontja: 2018. szeptember 14-én 17.00 órától.

Napirend:

1./ Az Alapszabály módosítása (A Balassagyarmati Törvényszék Pk.60.378/1990/92.számú végzése értelmében)
Előterjesztő: Az egyesület elnöke

A küldött-közgyűlés határozatképes, ha azon a küldöttek több mint fele jelen van.

Ha a küldött-közgyűlés nem lesz határozatképes, a megismételt küldött-közgyűlés a fenti napirendi ponttal ugyanazon a helyen, Balassagyarmat Rákóczi fejedelem út 50. szám alatt, 2018. szeptember 18-án 19.00 órakor kerül megtartásra.
A megismételt küldött-közgyűlés a megjelent küldöttek számára tekintet nélkül határozatképes.

Balassagyarmat, 2018. augusztus 31.

Honti Attila
                                                                                         elnök