Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Adó 1%

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 19 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
455
Cikkmegtekintések találatai
1103046

Február 26-án szombaton a balassagyarmati Mikszáth Kálmán Művelődési Központban tartottuk a már hagyományosnak nevezhető egyesületi sportbálunkat, mely egyben legeredményesebb sportolóink díjátadó ünnepsége is volt. A díjazottakról készült videó megtekinthető Facebook oldalunkon ITT!

Levetítésre került a városi TV által készített kisfilm egyesületünk 2010. évi munkájáról, ezután került sor a legsikeresebb sportolóink, sportvezetőink elismerésére. Az estét zenés mulatság, karaoke verseny és tombola zárta.

Az eseményről készült fotók megtekinthetők archivumunkban ITT!

{vimeo width="400" height="300"}20558551{/vimeo}

Egyesületi videók

20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók

MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói