Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 37 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
534
Cikkmegtekintések találatai
1461873

Rimaszombat, 2018. augusztus 11., szombat. A Bástya Íjász Club szervezésében egy igazán magas technikai színvonalú pályán versenyezhettünk. Reméltem többen tudunk menni, de a nyaralások és a munka sokakat nem engedett utazni.

Végül is hét fős csapat indult, hogy kipróbálja magát. A legkisebb Lengyel Ruben hat évesen már a gyerek korosztályban indult, ahol akár 12 évesekkel is összemérhette tudását! Össze is mérte! Rutinos versenyzőként tudásának javát adva keményen helytállt és meg is nyerte kategóriáját ( vadászreflex gyerek „férfi")! Nagypapi - Major László - próbálta az unokát utolérni ,de „csak" a bronzéremig jutott! :-) Hegedűs Noncsi felnőtt női tradi kategóriában ezüstérmet, édesapja Hegedűs Gyuri a férfiaknál ezüstérmet, Szedlák Gabi bronzot szerzett, Pribeli Bandi, bár nagyon jót lőtt, sajnos lecsúszott a dobogóról, nekem sikerült az első hely.

Az erős pálya és a párás meleg kiszedte az erőnket, de a verseny végén birkapörkölt és babgulyás várt minket ami hagyományosan nagyon finom volt!

Köszönjük a jó versenyt Lévay Tibinek és csapatának!

Gratulálok a Vitalitásíjászoknak! 7 induló 6 érem!

Hajrá Vitalitás! olaci

 

Továbbiak az eseményről: ---> https://www.oztk.sk/lukostrelba/ssp-5-kolo-rimavska-sobota-t115.html

 

Egyesületi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGU_BAEKlgVjVSbdXGBdI_1T): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXJMhH1aB66dhE4lu6c6vhj): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGW0-NSi-owZuekD9vKrk5ec): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXk-9PckhWahCk8yP7sgaaM): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói