720908

Rimaszombat, 2018. augusztus 11., szombat. A Bástya Íjász Club szervezésében egy igazán magas technikai színvonalú pályán versenyezhettünk. Reméltem többen tudunk menni, de a nyaralások és a munka sokakat nem engedett utazni.

Végül is hét fős csapat indult, hogy kipróbálja magát. A legkisebb Lengyel Ruben hat évesen már a gyerek korosztályban indult, ahol akár 12 évesekkel is összemérhette tudását! Össze is mérte! Rutinos versenyzőként tudásának javát adva keményen helytállt és meg is nyerte kategóriáját ( vadászreflex gyerek „férfi")! Nagypapi - Major László - próbálta az unokát utolérni ,de „csak" a bronzéremig jutott! :-) Hegedűs Noncsi felnőtt női tradi kategóriában ezüstérmet, édesapja Hegedűs Gyuri a férfiaknál ezüstérmet, Szedlák Gabi bronzot szerzett, Pribeli Bandi, bár nagyon jót lőtt, sajnos lecsúszott a dobogóról, nekem sikerült az első hely.

Az erős pálya és a párás meleg kiszedte az erőnket, de a verseny végén birkapörkölt és babgulyás várt minket ami hagyományosan nagyon finom volt!

Köszönjük a jó versenyt Lévay Tibinek és csapatának!

Gratulálok a Vitalitásíjászoknak! 7 induló 6 érem!

Hajrá Vitalitás! olaci

Továbbiak az eseményről: ---> https://www.oztk.sk/lukostrelba/ssp-5-kolo-rimavska-sobota-t115.html