720927

Kedves hagyományőrző íjász barátaink!

Sok szeretettel meghívunk minden íjászt és érdeklődőt a 2011. június 11-én szombaton, a Tar és Mátraverebély között , a Sztupa és a Gömör-hegy mögött elhelyezkedő, a régi 21-es út mellett lévő területen, immáron 2. alkalommal megrendezésre kerülő Kőrösi Csoma Sándor baráti íjászversenyünkre! (Korhű öltözettel színesebbé tehetnénk a versenyt!)

• Időpontja: 2011. június 11. (szombat) 10.00 (Gyülekezés 8 órától)
  • Helye: Tar-Mátraverebély között lévő terület, Kőrösi Csoma Sándor Emlék Sztupa, és a Gömör-hegy mögötti terület
  • Megközelítése: a 21-es főúton (Salgótarján felé), a Tar táblánál balra kell fordulni, onnan kb. 100 m. Lehetőség van péntek délutántól (sátor, jurta) táborozásra, nyársalásra, bográcsozásra.
  • Rendező: Dányi íjász barátaink Kiss András vezetésével +36/20-9446268, és Kovács László +36/30-3380802 ;  E-mail : Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
  • Kategóriák: Visszacsapó reflex íjak /magyar, mongol, tatár, török, stb./, Férfi, Női, Ifjúsági, Gyerek
  • Díjazás: Érem, különdíj, illetve minden résztvevő emléklapot kap
  • Nevezés: Előnevezni írásban, vagy e-mailben: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen, legkésőbb június 03-ig.
  • Nevezési díj: Felnőtt 1 500.-Ft, Ifjúsági 1 000.-Ft;  Gyerek 500.-Ft, mely magában foglal egy adag egytálételt.

A kiírás térképpel és linkekkel ellátva letölthető INNEN!

A mielőbbi találkozás reményében: Kiss András és Kovács László